Menemen Arçelik Servisi

Menemen Arçelik Servisi Menemen ilçe semtlerine ait beyaz eşya klima tv gibi ürünlerin yetkili servis numarasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Günümüz teknolojisini iyi kullanan Arçelik markası satış sonrasında garanti dahili cihazlarına servis hizmeti sunmaktadır. Satın almış olduğumuz cihazlar arıza yapabiliyorlar, bu gibi durumlarda Menemen Arçelik Servisi telefon numarası 444 08 88 dir. Kurumsal olarak Arçelik Yetkili Servisine bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Menemen Arçelik Servisi
Menemen Arçelik Servisi

Menemen Arçelik Servisi

Arçelik klimalarınızı senede bir kez periyodik bakımlarını ihmal etmeyin. Menemen Arçelik servisine güvenle arçelik klima bakım servislerinizi açtırabilirsiniz. Unutmayınki herzaman bir markanın en iyi servisi yetkili servisidir. Orjinal yedek parça temininde zorlanmazlar. yeni çıkan ürünler için arçelik teknisyenleri eğitim alırlar. Sizde servis işlerinize bir sıfır önde başlamak istiyorsanız mutlaka markanın yetkili servisiyle çalışın.

[Total: 1 Ortalama: 5]
Öneri istek ve şikayetleriniz için 0850 305 5220 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilir veya info@yetkiliservisizmir.com adresine email atmanız yeterlidir.