Karabağlar Arçelik Servisi

Karabağlar Arçelik Servisi

Karabağlar Arçelik Servisi çamaşır makinelerinizde oluşan arızalarınıza onarım teknik hizmeti sunar. Uzun yıllar kullanılan çamaşır makinalarımız hayatımızda büyük önemi vardır. çok yoğun çalışmalarından dolayı teknik arızalar verebiliyorlar. Mümkün oldukça yıkanacak çamaşırlarımızı makinemizin içine atmadan önce ceblerini kontrol etmeliyiz. Kontrol etmeden yıkamak için çamaşır makinesine attığımız çamaşırlarımızın içinden çıkan para, toka, metal parçalar, para gibi parçalar makinemizin zarar görmesine neden olur. 

Karabağlar Arçelik Servisi tam bu durumda sizlerin oluşan arızalarına çözüm etmek için devreye girer. Arçelik Yetkili Servisi Çağrı Merkezi Numarası 444 08 88 dir. Bu Çağrı merkezi numarasını arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı Merkezi en yakın karabağlar arçelik yetkili servisini size yönlendirecektir.

Arçelik ürünleri son teknoloji ile sizleri yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. Kampanyalar hakkında bilgi almak için en yakın arçelik yetkili satıcı bayilerine bakabilirsiniz.

[Total: 4 Ortalama: 5]
HEMEN ARA