Gaziemir Arçelik Servisi

Gaziemir Arçelik Servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, termosifon, televizyon gibi ürünlerin satış sonrasında oluşan arızaların çözümü ile alakalı teknik servis hizmeti vermektedir. Gaziemirin tüm semtlerine aynı gün teknik servis hizmeti vermektedir. Bozulan beyaz eşya ve elektronik eşyalarımız için 444 08 88 nolu arçelik yetkili servisi çağrı merkezi numarasından servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Arçelik Servisi Numarası

Gaziemir Arçelik Servisi klima bakımlarınızı profesyonel bir şekilde yapar. Eğitimli teknisyenleri ile gaziemirde çekinmeden hizmet alabileceğiniz yetkili servistir. Arçelik dünya üzerinde kendini ispatlamış bir markadır. Ege bölgesinde yapılan teknik servis ihtiyaçlarında mutlaka yetkili servislerle çalışmanız sizi bir adım öne çıkarıcaktır.

Gaziemir Arçelik Servisi

Arçelik termosifonlarınızın hersene kireç bakımlarını yaptırmak sizlere daha az tüketim ve zaman tasarufu sağlıyarak cihazınızın daha uzun ömürlü olmalarını sağlayabilirsiniz. Her yıl periyodik bakımlarınızı yaptırmanız önemli bir etkendir. Arçelik Yetkili Servisi bakmakla yükümlü olduğu cihazların satış sonrası hizmetlerinede en iyi şekilde cevap vermektedir. Diğer Arçelik Servislerine ulaşmak için Arçelik Kategorimizi dolaşabilirsiniz.

Arçelik kombi cihazları yoğuşmalı kombileri ile adından bahsettiricek kadar iddaalı gibi görünüyor. Yeni ürünler hakkında bilgi almak için sizleri yetkili satıcı ları ziyaret etmeye davet ediyoruz.

[Total: 0 Ortalama: 0]
HEMEN ARA