Bornova Arçelik Servisi

Bornova Arçelik Servisi günlük yaşantımızda sürekli elimizin altında duran neredeyse 1 yılın 365 günü bizler için çalışan beyaz eşya eve elektronik eşyalarımız bize hizmet ederken arıza durumlarıyla karşılaşabilirler, bu durumlarda ihtiyacımız bize en yakın Bornova Arçelik Servisine ulaşmaktır. En yakın bornova arçelik yetkili servisinden hizmet almak için 444 08 88 nolu arçelik çağrı merkezi numarasından servis randevusu oluşturmaktır.

Arçelik Servisi Numarası

Profesyonel ve sorunsuz bir hizmet almak için markanın yetkili servisini tercih etmelisiniz. Yetkili servislerde yaptırdığınız her işlemin garantisi mevcuttur. En azından kısa bir sonra arızanız tekrarladığında ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Bornova Arçelik Servisinin önerilerinden bir tanesi bulaşık makineleriniz filitre ve pervane aksamları sürekli olarak temizlemektir. Arçelik bulaşık makinelerinin filitrelerin ve pervanelerinin temiz olması demek yıkamış olduğunuz bulaşıklarınızın temiz ve daha berrak olması demektir. Periyodik olarak temizliği yaparsam keyifli bir ürün kullanımı tamamlarsınız. Temiz olmayan filitre ve pervaneler bulaşıklarınızın pis ve soluk çıkmasına neden olur. Bornova Arçelik Servisinin bu önerisine uymanızı tavsiye ediyoruz. 

[Total: 0 Ortalama: 0]
Öneri istek ve şikayetleriniz için 0850 305 5220 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilir veya info@yetkiliservisizmir.com adresine email atmanız yeterlidir.