Ardahan Bosch Servisi

Ardahan Bosch Servisi 444 63 33 Ardahan BOSCH SERVİSİ Ardahan Bosch Yetkili Servisi.
Ardahan Bosch Servisi Cihazı çalıştırmadan önce dikkat edilmesi gerekenler.
Kullanma ve montaj kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz! Bu kılavuzlarda cihazınkurulması, yerleştirilmesi, kullanılması ve bakımı ile ilgili önemli bilgiler bulunmaktadır.Tüm belge ve dökümanları sonradan kullanma ihtimalinden veya cihazı satacak olursanız, yeni sahibi için saklayınız.

Bosch Buzdolabı Servisi, Bosch Çamaşır Makinesi Servisi, Bosch Bulaşık Makinesi Servisi, Bosch Klima Servisi, Bosch Kombi Servisi, Bosch Termosifon Servisi, Bosch Fırın Servisi, Bosch Ocak Servisi, Bosch Kurutma Makinası Servisi, Bosch Su Sebili Servisi, Bosch Elektrikli Süpürge Servisi, Bosch Kahve Makineleri Servisi.

Ardahan Bosch Servisi Cihaz teslim edilince

1. Derhal ambalajı ve bulaşık makinesini transport hasarları hususunda kontrol ediniz. Hasarlı bir cihazı çalıştırmayınız ve teslimatcı firmaya danışınız.

2. Cihazın ambalaj malzemelerini lütfen gerektiği şekilde gideriniz.

3. Ambalajı ve ambalaj parçalarını oynamaları için çocuklara vermeyiniz.Katlanan kartonlardan ve folyolardan dolayı bozulma tehlikesi söz konusudur. Kurma işleminde Bulaşık makinesinin arka yüzünün, kurma işleminden sonra artık serbest erişilemez olduğunu dikkate alınız (sıcak yüzey nedeniyle dokunmaya karşı koruma). Kurma ve bağlantı işlemlerini kurma ve montaj kılavuzuna göre yapınız. Kurma işleminde, bulaşık makinesinin elektrik bağlantısı elektrik şebekesinden ayrılmış
olmalıdır. Evinizin koruyucu hat kurulumunun uzmanca yapılmış olmasını saklayınız.

Elektrik bağlantı koşul ve olanakları, bulaşık makinesinin tip etiketi üzerindeki bilgiler ile aynı
olmalıdır.Eğer bu cihazın elektrik bağlantı kablosu zarar görürse, özel bir bağlantı kablosu ile değiştirilmesi gerekir.Bu kablo, tehlikeli bir durum oluşmasının önlenmesi için, sadece bosch yetkili servis üzerinden alınmalıdır. Bosch Bulaşık makinesi bir yüksek dolap içine kurulacaksa, muntazam sabitlenmesine dikkat edilmelidir.

Bosch Bulaşık makinesi başka ev gereçlerinin altına veya üstüne monte edilirse, ilgili cihazların montaj kılavuzundaki bir bulaşık makinesi ile kombine edilerek kurma işlemi bölümündeki bilgi ve
talimatlara uyulmalıdır.

Ardahan Bosch Servisi Önerileri:
bosch bulaşık makinesi servisi
Günlük kullanımda
Temizleme maddelerinin ve
parlatıcı ürünlerin ambalajları
üzerindeki güvenlik ya da
kullanma bilgi ve uyarılarına
dikkat ediniz.

BOSCH Cihazınızı, istemeden çalıştırmaya ve programın kesilmesi (örn. çocuklar tarafından hatalı kullanım) karşı koruyabilirsiniz.

 Ardahan Bosch Bulaşık Makinesi Servisi Su sertliğini giderme
sistemi/Özel tuzun
doldurulması

Yıkanan bulaşıkların iyi temiz olması için, bulaşık makinesinin yumuşak, yani kireçsiz suya ihtiyacı vardır. Aksi halde, bulaşıkların üzerinde ve cihazın iç kısmında beyaz kireç tortuları birikir. 7° dH (1,2 mmol/l) değerinden daha yüksek sertliğe sahip şebeke suyunda kireç giderme işlemi yapılmalıdır. Bu işlem, özel tuz (rejenere tuzu) yardımı ile, bulaşık yıkama makinesinin kireçten arındırma sisteminde gerçekleşir. Ayarlama ve böylelikle gerekli tuz miktarı, musluk suyunuzun sertlikderecesine bağlıdır.

Özel tuz kullanılması
Tuz ilave etme işlemi daima cihazın
devreye sokulmasından hemen önce
yapılmalıdır. Böylelikle taşan tuzlu su
hemen temizlenir ve yıkama kabında
korozyon oluşmaz.
Ardahan Bosch Servisi Bulaşık Makinesi Temizleme

Bulaşık makinesinde tablet, toz veya sıvı deterjan kullanabilirsiniz, fakat kesinlikle elden bulaşık yıkamak için kullanılan bulaşık deterjanı kullanmayınız. Kirlilik derecesine göre, toz veya sıvı temizlememaddesi (deterjan) ile, dozajlama kişisel gereksinimlere göre ayarlanabilir. Tablet şeklindeki temizleme maddeleri, tüm temizleme ödevleri için yeterli miktarda etken madde içerir. Modern, güçlü temizleme maddeleri genel olarak fosfat ve enzimler içeren, düşük alkalik
formüller kullanır. Fosfatlar, sudaki kireci bağlayıp tutar. Enzimler, nişasta giderir ve albümin çözer. Fosfatsız temizleme maddeleri nadirdir. Bu tür temizleme maddelerinin kireç bağlama ve tutma
kapasitesi düşüktür ve daha yüksek miktarda dozajlanması gerekir. Renkli lekelerin (örn. çay, ketçap) temizlenmesi için, çok kez oksijen bazında ağartma maddeleri kullanılır.

Bosch Bilgi

İyi bir yıkama sonucu için, temizleme maddesinin ambalajındaki bilgi ve uyarılara kesinlikle dikkat ediniz! Daha başka sorularınız varsa, temizlik maddesini, yani deterjanı üreten işletmenin danışma merkezlerine başvurmanızı öneriyoruz.

Bosch  Uyarı – Temizleme maddelerinin ve parlatıcı ürünlerin ambalajları üzerindeki güvenlik ya da kullanma bilgi ve uyarılarına dikkat ediniz.

Ardahan Bosch Servisi
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın