Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi
0850 302 3434
Ankara Kombi Servisi Ankaranın tüm semtlerine aynı gün kontrol, bakım, arıza, petek temizleme kombi servis hizmeti vermekteyiz Ankara Kombi Servis.


Ankara Kombi Servisi Değerli Müşterimiz, Ankara Kombi ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan kombinizin size en iyi verimi sunmasını istiyoruz. Bunun için, kombinizin kullanma kılavuzun tamamını ve verilen diğer belgeleri ürünü kullanmadan önce dikkatle okuyun ve bir başvuru kaynağı olarak saklayın. Ürünü başka birisine verirseniz, kullanma kılavuzunu da birlikte verin. Kullanma kılavuzunda belirtilen tüm bilgi ve uyarıları dikkate alarak talimatlara uyun. Kombi Kurulum ve tamir işlemlerini her zaman Yetkili Servise yaptırın. Yetkili olmayan kişiler tarafından yapılan işlemler nedeniyle doğabilecek zararlardan üretici firma sorumlu tutulamaz. Ankara Kombi Servisi Ürün arızalı ise yetkili servis tarafından onarılmadan calıştırılmamalıdır! Elektrik çarpma tehlikesi vardır! Kombi TSE standartlarına uygun olarak topraklanmalıdır. Topraklama tesisatını ehliyetli bir elektrikciye yaptırın. Elektrik bağlantısı için TSE’li 3×1.5
mm2 kesitli NYAF kablo kullanın. Kombinizi 220 – 230 V monofaze – topraklamalı güç beslemesine bağlayın. Kombiniz standartlara uygun olarak min. 195 V ve max.
255 V arasında normal olarak fonksiyonlarını yerine getirebilecek şekilde tasarlanmıştır. Eğer
bulunduğunuz yerdeki elektrik şebekesinde bu
aralık (195 V – 255 V) sağlanamıyorsa; voltaj regulatörü kullanmanız tavsiye edilir.
Kombiyi tamamen kapatmak için elektrik beslemesinin kapatılması gerekmektedir. Kombi
KAPALI (OFF) konumunda iken ekranda ”OFF”
sembolu görüntülenir. Ürünün elektrik devresinde
akım vardır ve donma koruması devrededir.

Ankara Kombi Servisi Kurulum, bakım, temizlik ve tamir işlemleri sırasında ürünün elektrik bağlantısını mutlaka kesin. Eğer bağlantı kablosu hasarlıysa tehlikeyi engellemek amacıyla üretici, satış sonrası servis veya
benzer derecede yetkin, sertifikalı bir kişi (tercihen elektrik teknisyeni) ya da ithalatcı firmanın tarif edeceği bir kişi tarafından kablo değiştirilmelidir.

Ankara Kombi Montajı

Ankara Kombi Montajı Cihazla beraber verilen montaj şablonu kullanılarak bağlantı kaidesi ve askı delikleri hassas olarak markalanmalıdır. Cihazın terazide olduğu mutlaka kontrol edilmelidir. Soğuk su girişi cihazın teknik etiketi üzerinde belirtilen kullanım suyu işletme basıncını (8 bar) geçmemelidir. Şebeke basıncı 6,5 bar’dan daha yüksek ise mutlaka basınç düşürücü monte edilmelidir.Kombi Taşıma ve nakliye işlemini cihazın ambalajı üzerindeki işaretlemeleri dikkate alarak, cihazın orjinal ambalajı ile yapın. Ambalaja ve cihaza zarar verebilecek (Nem, su, darbe v.b.) etkenlere karşı cihazınızı koruyun. Kombinin monte edildiği ortam sıcaklığı -10°C ile 50°C aralığında olmalıdır. Ankara Kombi Montaj şablonunu kullanarak duvar üzerindeki bağlantı deliklerini açın ve gaz – su bağlantılarını montaj şablonuna göre yapın.

Ankara Kombi BakımıAnkara Kombi Bakımı Kombi  temizlemek için kesinlikle benzin, solventler, aşındırıcı temizleyiciler, metal nesneler veya sert fırçalar kullanmayın. Yetkili Servis tarafından cihaz üzerinde yapılan kontrol, onarım, bakım, parça değişimi vb. işllemler zorunlu haller dışında mutlaka cihazın normal çalışma şartlarında ve cihazın bulunduğu mekanda yapılacaktır. Kombi üzerinde herhangi bir
işlem yapılmadan önce mutlaka elektrik bağlantısı kesilmelidir. İşlemin ardından cihazda bir gürültü ve sızdırmazlık sorunu olmaması için tüm komponentlerin montajı dikkatle yapılmalı ve vida/ civatalar düzgün olarak sıkılmalıdır. Kış sezonu boyunca çalıştırılmayan ve bu nedenle donma tehlikesine maruz kalmış veya kalabilecek kombilere, özel amaçlı uygun miktarda antifriz eklenmelidir (örneğin; korozyon ve kireç önleyiciler ile desteklenmiş Propylene glikol). Kombi işletim sistemindeki donma koruması fonksiyonu, kombi çıkış suyu sıcaklığı 5°C’nin altına düşmesi durumunda devreye girerek su sıcaklığı 30°C’ye ulaşıncaya kadar brülörün çalışmasını sağlar.

Ankara Petek Temizleme

Ankara Petek Temizleme Ankaranın Tüm Semtlerine PETEK TEMİZLEME SERVİS Hizmeti vermektedir. Hemen bizi arayın hemen gelelim, saat kaç olduğu önemli değil. Firmamız PAZAR GÜNÜ ve tatiller dahil 24 SAAT açık olarak çalışmaktadır. Ankara Petek Temizleme tüm ilçelerin de gece, gündüz bir telefon kadar yakın. Arayın Ankara petek temizleme gelsin.

Ankara kombi  petek temizleme, Ankara kombi petek temizliği, Ankara makinalı kombi petek temizliği, kimyasallı petek temizleme, ilaçlı petek temizleme Ankara, petek temizleme servisi, kombi petek temizleme fiyatı, en ucuz petek temizleme,  makine ile petek temizleme, petek temizleme, Ankara petek temizleme firmaları, makinalı petek temizleme, petek temizleme servisi, kombi petek temizleme, en ucuz petek temizliği.

Ankara Kombi Markaları

Ankara Vaillant Kombi Servisi
Ankara Viessmann Kombi Servisi
Ankara Eca Kombi Servisi
Ankara Buderus Kombi Servisi
Ankara Demirdöküm Kombi Servisi
Ankara Ferroli Kombi Servisi
Ankara Protherm Kombi Servisi
Ankara Bosch Kombi Servisi
Ankara Baymak Kombi Servisi
Ankara Auer Kombi Servisi
Ankara Airfel Kombi Servisi
Ankara İmmergas Kombi Servisi
Ankara Baxi Kombi Servisi
Ankara Alarko Kombi Servisi
Ankara Ariston Kombi Servisi
Ankara Lambert Kombi Servisi
Ankara Termodinamik Kombi Servisi
Ankara Termoteknik Kombi Servisi
Ankara Arçelik Kombi Servisi

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın