Afyonkarahisar Siemens Servisi


Afyonkarahisar Siemens Servisi

siemens servisi

Afyonkarahisar Siemens Servisi deyince aklımıza gelen teknolojik ev aletlerimizdir. Uzun süreli kullanımlarda cihazlarımız arıza yapabilirler. Arıza yapan cihazlarımız için hemen araştırma içine gireriz. En hızlı şekilde ve en uygun fiyatla onarım gerçekleştirme çabasına gireriz. Kullanmakta olduğumuz cihazlarımız arıza ile karşılaştığında servis merkezimize ulaşarak en hızlı ve uygun fiyatta hizmet almanızı sağlarız. Afyonkarahisar Siemens Servisi tüm semt ve ilçelere aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. 

1 Yıl Yedek Parça Garantisi
Klima Kombi ve Beyaz Eşyalarınıza onarım konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli tüketicilerimizin hizmetinizdeyiz. Cihazlarınızda yapılan bütün arızalarda değişen yedek parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarım sonunda garanti belgeniz tarafınıza teslim edilir.
Siemens 7/24 Garantili Servis
Siemens markası dünya üzerinde kendini ispatlamış mükemmel bir yapıya sahiptir. Siemens markasının üretmiş olduğu klima kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, vb ürünlerin doğru kullanılması, yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması halinde yıllarca problemsiz ve sağlık bir şekilde cihazlarınızın çalışmasına destek olucaktır.

  • Afyonkarahisar Siemens Servisi
  • Afyonkarahisar Siemens Klima Servisi
  • Afyonkarahisar Siemens Kombi Servisi
  • Afyonkarahisar Siemens Buzdolabı Servisi
  • Afyonkarahisar Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
  • Afyonkarahisar Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Servisimiz özel servis hizmeti vermektedir. Garantisi devam eden cihazlarınız için mutlaka yetkili servisi ile irtibata geçin. 

Özel Afyonkarahisar Siemens Servisi hizmeti almak için 0850 302 3434 nolu çağrı merkezimizden servis randevusu alabilirsiniz.


0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın